Nowe oferty wycieczek
Ramowy plan:

Godzina wyjazdu: 7:00

Zwiedzanie rozpoczynamy od Jaskini Sloupskiej.Kompleks korytarzy, tuneli, komnat i podziemnych przepaści. Największy ze wszystkich 14 udostępnionych jaskiniowych kopleksów w Czechach. Następnie wyjeżdżamy do malowniczej jaskini Morawskiego Krasu - Jaskini PUNKVY. W programie: przejazd vlaczkiem - ekologicznym małym pociągiem pod wejście jaskini, wyjazd kolejką gondolową nad przepaść Macochy. Spacer i oglądanie przepięknych nacieków skalnych, podróż łodzią po podziemnej rzece o długości ok. 0,5km. Proszę zabrać ze sobą ciepłe ubranie. Temperatura w jaskini 8°C.

Godzina powrotu: 20:00
Ramowy plan:

Godzina wyjazdu: 7:30

Zwiedzanie zaczynamy ok godz. 11:00 od największego stadionu w Europie. Następnie ogród różany, mini wieża Eiffla, skąd podziwiamy piękne widoki na Pragę. Zwiedzamy Muzem Miniatur oraz Małą Stranę. Następnym punktem jest Senat Republiki Czeskiej, ogrody Generała Valsteina. Po przerwie przechodzimy do "sikających facetów"- rzeźba Davida Cernego i najwęższej uliczki w Pradze. Kolejno zwiedzamy kościół Matki Boskiej pod łańcuchem i ścianę wolności- Lenona. Oglądamy miminki Davida Cernego skąd jest piękny widok na Most Karola, który w dalszej części zwiedzimy. Przejdziemy przez rynek Starego Miasta, Teatr Stanowy i dom Kubistyczny pod Czarną Madonną, Brama Prochova i obecni dum. Następnie pozostwiamy dla Państwa ok. 1,5 godz. czasu wolnego. Po czasie wolnym przechodząc przez Plac Wacława udajemy się do autokaru.

Godzina powrotu: 20:00
Ramowy plan:

Godzina wyjazdu: 7:30

Zwiedzanie zaczynamy ok godz. 11:00 od Klasztoru Strahovskiego oraz Placu Loretańskiego. Przechodzimy na Plac Hradczański, Zamek Praski, a w nim pałace i Katedra Św.Wita. Podziwiamy piękną panoramę Pragi. Przejście na małą Stranę i na Most Karola. Spacer krętymi uliczkami Starego Miasta oraz Rynek Staromiejski z ratuszem i zegarem Orloj. Zwiedzanie kończymy na Placu Św. Wacława, gdzie zostawiamy do Państwa dyspozycji czas wolny około 1,5h. W tym czasie można skorzystać z czeskiej restauracji gdzie orientacyjny koszt obiadu to ok. 250 KC. Wyjazd z Pragi o godzinie 17:00. Autokar odbiera grupę po zakończeniu zwiedzania - nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów metra.

Godzina powrotu: 20:00
Zapraszamy do naszego biura w Kudowie-Zdrój przy ulicy Zdrojowej 42B. Nr tel +48 784 350 785
Dołącz do nas na
Jesteś już 388344 odwiedzającym tą stronę. Ilość osób na stronie: 13
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-21
© 2010-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone - Szopen-Tour
Wersja 3.4.180306.2ru Powered by 2ru